AS Eesti Raudteel on oma koolituskeskus, mis pakub erinevaid õppeprogramme.

2023. aasta septembrikuus on alustamas täiesti uus Eesti Raudtee liikluskorraldajate õppeprogramm. Väljaõpe kestab 4 kuud ettevõtte õppeklassis Tallinnas ja toimub E-R 8.00-16.30. Osalejatele on majutus õppeperioodil tasuta ning õppimise eest saab töötasu. Uued liikluskorraldajad saavad asuda tööle Tapa, Narva, Tartu ja Tallinna piirkonda. Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt tunnustatud tegevusloa alusel viiakse läbi vedurijuhi koolitusi. Koolitajateks on kogenud spetsialistid, kes on oma valdkonnas aastate jooksul saanud tarviliku pädevuse ja hea praktika. Koolituskeskus alustab vedurijuhtide üldkoolitusega edasijõudnutele märtsikuu teisel nädalal. Õpe toimub tööpäeviti kaks korda nädalas tunniplaani alusel. Koolitus viiakse läbi eesti ja vene keeles ning õppe maht on kokku 160 tundi. Digitaalselt allkirjastatud avaldusi koos lisadega saab esitada kuni 20. veebruarini aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Eriveeremi juhi üldkoolitus

Koolituse ajad ja tingimused avaldame kodulehel. Koolitus lõppeb eksamiga, mille eeltingimuseks on ka koolitusest osavõtt vähemalt 75% ulatuses kogu kava mahust. 

Vedurijuhi üldkoolituse nõuded, sisu ja eksamineerimise kord on kehtestatud majandus- ja kommunikatsiooniministri määrusega ja koolitust korraldatakse vastavalt kavale.

Koolituse hind edasijõudnule 1700 eurot inimese kohta, lisandub käibemaks.

Üldkoolitus

Eriveeremi juhi esmase sertifikaadi koolitus

Vedurijuhid peavad lisaks vedurijuhi lubadele omama sertifikaati, mis tõendab, millises tööpiirkonnas vedurijuht töötada võib. Sertifikaat kestab 3 aastat.

Koolituse kestvus ja ülesehitus sõltub ühelt poolt koolitatava avalduses esitatud vedurimarkide kogusest ja raudtee infrastruktuuri suurusest ning teisalt kinnitatud koolituskavast, mille alusel koolituse programm koostatakse.

Pakume ka perioodilist täiendõpet sertifikaadi pikendamiseks. Koolitusprogrammi koostame individuaalsetetest vajadustest lähtuvalt, arvestades soovitud vedurimarkide kogust, raudtee infrastruktuuri suurust ning kinnitatud nõudeid.

Koolituse tunni hind on 27 eurot inimese kohta, millele lisandub käibemaks.

Õppekorralduse alused

Eriveeremi juhi perioodiline täiendõpe

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tule koolita ennast eriveeremi juhiks!

 

Koolitustega seotud küsimustele vastab:

Marius Kupper

Marius Kupper

Turvajuht
+3725055122
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.