AS Eesti Raudtee müüb kirjalikul enampakkumisel Tallinnas Suurtüki 12 asuva hoonestatud kinnistu alghinnaga 1,63 miljonit eurot, mis ei sisalda käibemaksu. Vastavalt seadusandlusele ostuhinnale käibemaks ei lisandu. Suurtüki 12 kinnistu asub Tallinna vanalinna vahetus läheduses ning teenib pikaajalise lepingu alusel kuni 2021. aasta juulikuu lõpuni ka üüritulu. Kinnistul asuvad kahekorruseline remonditöökoda ja pumbajaam. Ostjal on võimalus olemasolevad hooned renoveerida ning seeläbi üüritulu kasvatada.

“Otsustasime Suurtüki 12 kinnistu uuesti enampakkumisele panna, kuna usume, et tegemist on atraktiivse kinnistuga ning soovime, et see leiaks endale väärika otstarbe,“ kommenteeris Eesti Raudtee juhatuse esimees Erik Laidvee.  

Pakkumise tegemisel tuleb lähtuda enampakkumise korrast, mis on leitav Eesti Raudtee kodulehelt ning huvilistel on võimalik esitada oma pakkumine kuni 15. märtsini. „Oleme veendunud, et enampakkumine tagab huvilistele võrdsemad võimalused ning läbi selle selgub kinnistu tõeline turuväärtus,“ lisas Laidvee.

Kirjalikud pakkumised palume esitada AS-ile Eesti Raudtee aadressil Telliskivi 60/2, Tallinn, esimese korruse sekretärile.

Pakkumise esitamise tähtaeg: 15.03.2019 kell 11.00

Pakkumise lisad:

Enampakkumise kord

Kinnisturaamatu registriosa nr 2025001

Katastriüksuse plaan

Piirprotokoll

Asendiplaan

Eksplikatsioon

Hoone 2 joonised ja lõige

Hoone 8 joonised ja lõige

 

Pakkumise tegemise jaoks vajalik informatsioon asub ka siin: hanked ja müügikuulutused