Järgmise nädala esmaspäevast algavad viis päeva kestvad Tööstuse raudteeülesõidu renoveerimistööd, mille käigus toimub ülesõidukatte vahetus ning kaasneva tööna rööbaste ning liiprite vahetus. Tööd toovad kaasa ka ülesõidu ajutisi sulgemisi öisel ajal, jalakäijatele on raudtee ületus tagatud kogu perioodil.

“Tööstuse ülesõit on meie tööde nimistus järgnev raudteeületuskoht Põhja-Tallinnas, mis on halvas tehnilises seisukorras ning vajab renoveerimist. Kindlasti muutub pärast tööde lõppu raudteeületus autosõitjale mugavamaks ning sujuvamaks, samuti väheneb rongiliiklusest tingitud müra,” kommenteeris Eesti Raudtee ehitusteenistuse juht Riho Vjatkin.

Suuremad tööd on planeeritud vahemikku 14. oktoober kuni 18. oktoober kell 19.00-5.00. “Tööstuse tänava kandis sõidukiga liiklejatelt palume mõistvat suhtumist ja arvestada, et liiklus on öösiti ümber korraldatud. Vastav info ja märgistus paigaldatakse juurdepääsuteedele. Päevasel ajal jääb üks liiklussuund autodele siiski avatuks ning liiklust korraldatakse ajutise skeemi järgi,” lisas Vjatkin.

Töid teostab Eesti Raudtee tellimusel Leonhard Weiss OÜ.