Aastatel 2020–2024 on planeeritud uuendada turvangusüsteeme AS Eesti Raudtee taristu viiel lõigul ja ligikaudu 50 jaamas.

Selleks, et uued süsteemid saaks kasutusele võtta on plaanis välja kuulutada eraldi ehitushange, mille mahtu kuulub muuhulgas:
- turvangusüsteemide ja jaamakorraldajate moodulhoonete valmistamine ja paigaldus
- kaablikanalisatsiooni projekteerimine ja ehitus
- fooride ja seadmekappide aluste paigaldus
- pöörmeajamite paigaldus

 AS Eesti Raudtee ootab kõiki huvitunuid 04.12.2020 kell 10.00 toimuvale infopäevale (infopäev toimub inglise keeles, programmis MS Teams). Kõigil, kes soovivad infopäevast osa võtta, palume registreeruda e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. mitte hiljem kui 27.11.2020 (k.a.), koos andmetega (ettevõtte ärinimi, infopäevast osavõtjad ja nende e-posti aadressid). Infopäeva kutse saadetakse registreeritud isikutele e-posti teel.

Kuna mainitud hange on väga suuremahuline, võivad pakkujad soovida esitada ühispakkumust, või muul moel teha koostööd või tugineda üksteise kompetentsidele. Selleks, et teha koostööpartnerite leidmist lihtsamaks on AS Eesti Raudtee loonud koostööplatvormi. Platvorm koos juhendiga on leitav siit:

https://eestiraudtee-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/marilis_kallas_eestiraudtee_onmicrosoft_com/Eg-TGRtnvwZKtZuRR3XVQUABqFkHVCnssclkSGsg5OGALA?e=hQJ4Uj