Eesti Raudtee on selle aasta jooksul korrastanud oma sisemisi süsteeme ning protsesse eesmärgiga sertifitseerida oma ettevõtte rahvusvaheliste standarditega ISO 9001 ja ISO14001 ning nüüdseks on see eesmärk saavutatud.

AS Eesti Raudtee läbis novembrikuu lõpus edukalt Metrosert ASi poolt teostatud juhtimissüsteemide vastavushindamise kvaliteedijuhtimissüsteemi standardi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardi ISO 14001 nõuetele. Täna, 29. novembril, anti ettevõttele pidulikult üle ka kvaliteeti tõendavad ISO sertifikaadid.

“Juhtimissüsteemide standardid annavad kindla raamistiku meie organisatsiooni protsessikesksele  juhtimiskorraldusele. Kasufaktoriteks on Eesti Raudtee jaoks kindlasti parem töökeskkond, rahulolevamad töötajad ning tööprotsesside täpne sooritus. Toimiv keskkonnajuhtimissüsteem aga annab võimaluse tõendada meie keskkonna-alast pühendumust,” kommenteeris Eesti Raudtee juhatuse esimees Erik Laidvee.

Tuleval aastal soovib Eesti Raudtee lisaks kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemile juurutada ka ISO standardile vastava tööohutuse- ja töötervishoiusüsteemi.

Monika Lilles

Kommunikatsioonijuht

[email protected]