Aastatel 2020–2024 on planeeritud uuendada turvangusüsteeme AS Eesti Raudtee taristu viiel lõigul ja ligikaudu 50 jaamas. Lisaks CCS-süsteemide moderniseerimise hankele on plaanis välja kuulutada järgnevad tugihanked:

- CSM ISA
- Omaniku järelvalve
- Kaabeldus, kaabelmarsruudid, fooride ja kappide alused
- Turvangusüsteemide moodulhooned
- Pöörmeajamite ost

 AS Eesti Raudtee ootab kõiki huvitunuid 29.05.2020 kell 10.00 toimuvale tugihangete infopäevale (infopäev toimub inglise keeles programmis MS Teams). Kõigil, kes soovivad infopäevast osa võtta, palume registreeruda e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. mitte hiljem kui 22.05.2020 (k.a.), koos andmetega (ettevõtte ärinimi, registrikood, aadress, telefon, infopäevast osavõtjad ja nende e-posti aadressid). Täpsem info koos infopäeva kutsega saadetakse registreeritud isikutele.

Lühiülevaade CCS-süsteemide moderniseerimise ja tugihangete mahu ja ajakava kohta on leitav SIIT.

Kuna mainitud hanked on väga suuremahulised, võivad pakkujad soovida esitada ühispakkumust, või muul moel teha koostööd või tugineda üksteise kompetentsidele. Selleks, et teha koostööpartnerite leidmist lihtsamaks on AS Eesti Raudtee loonud koostööplatvormi. Platvorm koos juhendiga on leitav siit:

https://eestiraudtee-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/marilis_kallas_eestiraudtee_onmicrosoft_com/Eg-TGRtnvwZKtZuRR3XVQUABqFkHVCnssclkSGsg5OGALA?e=hQJ4Uj

CCS-süsteemide moderniseerimise hanke infopäeva materjal on leitav SIIT.