Eesti Raudtee nõukogu ja juhatuse esimees Erik Laidvee sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt juhatuse esimees lahkub ettevõttest selle aasta lõpu 31.12.2020 seisuga.

„Need on olnud pingelised ning huvitavad kolm ja pool aastat, mis mul oli au AS-i Eesti Raudtee juhtida. Selle aja jooksul oleme koos oma suurepärase ja pühendunud meeskonnaga suutnud täita enamuse nendest kümnest lubadusest, mis ma sellele ametikohale kandideerides andsin. Nagu ka Eesti Raudtee uus nõukogu tõdes, on ettevõte hästi juhitud ning maine on võrreldes aastatetaguse perioodiga väga hea. Ajaloo suurim investeeringute programm meie taristul on käivitatud ja teostamisel ning äriühingu jätkusuutlik tegutsemine on tagatud. Olen andnud oma parima ning tunnen, et on õige hetk teatepulk uuele juhile üle anda,“ ütles Eesti Raudtee juhatuse esimees Erik Laidvee.

„Tänan kõiki kolleege ja koostööpartnereid suurepärase koostöö eest ning soovin neile jõudu ja edu!“ lisas Laidvee.

„Kavandatav juhatuse esimehe vahetus on tingitud eelkõige omaniku ootuste uuenemisest ja nõukogu soovist varasemast enam keskenduda rahvusvaheliste kaubavoogude Eestisse toomiseks vajalike tingimuste loomisele,“ sõnas Eesti Raudtee nõukogu esimees Sven Pertens.

Nõukogu tänab Erik Laidveed Eesti Raudtee struktuuri arendamisel ja projektide käivitamisel tehtud töö eest ning soovib edu uute väljakutsete leidmisel. Eesti Raudtee kuulutab lähipäevil välja avaliku konkursi uue juhatuse esimehe leidmiseks.

 

 

Monika Lilles

Kommunikatsioonijuht

[email protected]